Kerkberichten week 20

15 mei 17.30 u. H. Mis in Tungelroy t.i.v. jaardienst en verjaardag van Bèr en Corrie Hendrikx-Briels; 19.00 u. H. Mis in Swartbroek

16 mei 7e Zondag van Pasen

                        09.30 u. H. Mis t.i.v. jaardienst Henrie Hermans en t.i.v. Theo, Piërre Hermans en Mina Stals; jaardienst Toos Beeren-Creemers; jaardienst Guus, Addy, Occy en Mickel Maes; overleden ouders Palmen-van Donschot Hein, Jan, Eduard, Pieter en Wilbert; Jan Nijskens en overleden familieleden; Lies Mans-Bongers en ouders en familie; Nellie Mans-Terium en ouders en familie; voor het welzijn van onze parochies; voor allen die getroffen zijn door het  coronavirus

18 mei 18.40 u Rozenkrans met om 19.00 u. H. Mis t.i.v. overleden ouders Boonen-Houben en Theo Boonen; voor zieken en eenzamen; om doorzettingsvermogen voor alle examen-kandidaten

woe. 19 mei     19.00 u. H. Mis in Tungelroy

21 mei 19.00 u. H. Mis t.i.v. jaardienst overleden familieleden Camp-Rutten

22 mei 17.30 u. H. Mis in Tungelroy t.i.v. Blijft in Mij dan blijf ik in u.

23 mei Pinksterzondag

                        09.30 u. H. Mis t.i.v. jaardienst Cor Verhees; Leen Creemers-Janssen; Piet en Mia Linders-Schroeten en kleinzoon Pascal Geelen; jaardienst overleden ouders Jacobs-Moonen ; overleden vader en moeder Chiël Hendrikx, Lies Hendrikx-Leeters en overleden familieleden; overleden ouders Lempens-Teuwen; om geloof, liefde en verdraagzaamheid in onze gezinnen; voor het welzijn van onze parochies; voor allen die getroffen zijn door het coronavirus – zang en orgel: Har van Pol –

24 mei 2e Pinksterdag – Heilige Maria, Moeder van de Kerk

                        09.30 u. H. Mis Tungelroy; 11.00 u. H. Mis in Swartbroek