Kerkberichten week 19

08 mei 17.30 u. H. Mis in Tungelroy
t.i.v. overleden ouders Beelen-Korten; Mia en Sjang van Helmond

09 mei 6e zondag van Pasen – Moederdag
Stramproy  09.30 u. H. Mis
t.i.v. jaardienst Leentje Stevens; uit dankbaarheid voor alle moeders; om geloof, liefde en verdraagzaamheid in onze gezinnen; voor het welzijn van onze parochies; voor allen die getroffen zijn door het coronavirus –
Altweerterheide 11.00 uur

11 mei Stramproy 18.40 u Rozenkrans met om 19.00 u. H. Mis
t.i.v. voor de vruchten van de aarde; voor zieken en eenzamen; om doorzettingsvermogen voor alle examen-kandidaten

woe. 12 mei    Tungelroy 19.00 u. H. Mis 

13 mei Hemelvaart van de Heer
Stramproy 09.30 u. H. Mis
Altweetewrheide 11.00 uur

14 mei H. Mattias, apostel
Stramproy 19.00 u. H. Mis t.i.v. Gerard Dumas (offergang); jaardienst Mathijs Clijsters en Johanna van Dael en overleden familie

15 mei 17.30 u. H. Mis
Tungelroy
t.i.v. jaardienst en verjaardag van Bèr en Corrie Hendrikx-Briels; 19.00 u. H. Mis in Swartbroek

16 mei 7e Zondag van Pasen

 Stramproy 09.30 u. H. Mis t.i.v. jaardienst Henrie Hermans en t.i.v. Theo, Piërre Hermans en Mina Stals; jaardienst Toos Beeren-Creemers; jaardienst Guus, Addy, Occy en Mickel Maes; overleden ouders Palmen-van Donschot Hein, Jan, Eduard, Pieter en Wilbert; Jan Nijskens en overleden familieleden; voor het welzijn van onze parochies; voor allen die getroffen zijn door het  coronavirus
Altweerterheide 11.00 uur