Kerkberichten week 18

01 mei 17.30 u. H. Tungelroy t.i.v. Toos en Cor Smeets-Sentjens; Pierre Moonen; 19.00 u. H. Mis Swartbroek

02 mei 5e zondag van Pasen

                        09.30 u. Hoogmis t.i.v. jaardienst Mieke Verhees-Clerkx; jaardienst overleden ouders Creemers-Janssen en overleden familieleden; overleden ouders Lauwers-Steijvers, Veuske, Marlies en Jan; jaardienst overleden ouders Nicolaas Creemers en Jacomina Lempens en overleden familie; jaardienst familie Jacobs-Haenen; voor het welzijn van onze parochies; voor allen die getroffen zijn door het coronavirus; om wijsheid voor onze nieuwe regering – zang en orgel: Har van Pol

04 mei Dodenherdenking

18.40 u Rozenkrans met aansluitend om 19.00 u. H. Mis t.i.v. voor hen die vielen tijdens en na de Tweede Wereldoorlog; voor vrede in de wereld; om wijsheid voor de regeringsleiders; voor zieken en eenzamen

Let op: om 19.30 u trekken we in stoet naar het vredesmonument aan de Pr. Beatrixstraat voor de dodenherdenking (onder voorbehoud).

woe. 05 mei     19.00 u. H. Mis in Tungelroy – Bevrijdingsdag

07 mei 19.00 u. H. Mis met aansluitend Stille Aanbidding t.i.v. voor inzicht, wijsheid en doorzettingsvermogen voor alle examen-kandidaten

08 mei 17.30 u. H. Mis in Tungelroy t.i.v. overleden ouders Beelen-Korten; Mia en Sjang van Helmond

09 mei 6e zondag van Pasen – Moederdag

                        09.30 u. H. Mis t.i.v. jaardienst Leentje Stevens; uit dankbaarheid voor alle moeders; om geloof, liefde en verdraagzaamheid in onze gezinnen; voor het welzijn van onze parochies; voor allen die getroffen zijn door het coronavirus