Kerkberichten week 12

20 mrt. 17.30 u. H. Mis in Tungelroy t.i.v. overleden ouders Bocken-Weven; 19.00 u. H. Mis in Swartbroek

21 mrt. Vijfde zondag van de Veertigdagentijd (B)

                        09.30 u. H. Mis t.i.v. jaardienst Jac en Mia In den Kleef-Arits; Nel Kin-van Agtmaal (vanwege verjaardag); Hans Verhoeven en dochter Els; Jan Bocken (vanwege verjaardag); voor het welzijn van onze parochies; voor allen die getroffen zijn door het coronavirus; om wijsheid voor onze nieuwe regering – zang en orgel: Har van Pol

23 mrt. 19.00 H. Mis t.i.v. voor zieken en eenzamen; een goede opvoeding van onze jeugd

woe. 24 mrt.    19.00 u. H. Mis in Tungelroy

26 mrt. 19.00 u. H. Mis t.i.v. Jan Reijnen; tot Onze Lieve Vrouw van Altijddurende Bijstand (R); voor allen die getroffen zijn door corona; voor leerkrachten en leerlingen; om wijsheid voor onze nieuwe regering

27 mrt. 17.30 u. H. Mis in Tungelroy t.i.v. Harrie Leijssen; Jan en Mia Hendriks-Tilmans

28 mrt. (Let op: zomertijd) De Goede Week; Palmzondag van het lijden van de Heer

                        09.30 u. H. Mis t.i.v. Jo Didderiens (vanwege verjaardag); jaardienst Siska Lenaers-Nelissen; jaardienst Dré Ament en Mia Ament-Heijmans; om geloof, liefde en verdraagzaamheid in onze gezinnen; voor het welzijn van onze parochies; voor allen die getroffen zijn door het coronavirus – zang en orgel: Har van Pol

 

PAROCHIE AGENDA:

26 maart 20.00 u Avond van de martelaren (online)

13 en 20 april 14.00-16.00 u Geestelijke gezondheidszorg in het medisch bedrijf

6 juni 10.30 u Sacramentsprocessie Tungelroy

13 juni 11.00 u Eerste Heilige Communie Stramproy

26 juni 19.00 u Toediening H. Vormsel in Tungelroy