EMMAUS… OP ZOEK NAAR JOU

zondag 21 april 2024 om 15.00 uur

Het dekenaat Roermond organiseert de musical Emmaüs.

Bisschoppelijk College Broekhin

Bob Boumanstraat 30,

6042 EH Roermond

 

KOEMI

Deze musical wordt opgevoerd door KOEMI; een internationale familie van kinderen, jongeren en volwassenen, die op weg is met liederen en musicals tot eer van God. Meer informatie over KOEMI is te vinden op: www.koemi.org

 

Op zoek naar geluk!

Ken je dat? Je bent op zoek naar geluk en ontmoet een geweldig iemand. Hij inspireert je en belooft een betere toekomst. Dit overkomt Kleopas en Maria. Maar dan ….. grote teleurstelling: geheel onverwachts verdwijnt hij uit hun leven. Weg droom, weg toekomst vol geluk. En radeloos keren ze terug naar hun dorpje, Emmaüs. Maar onderweg komt er een vreemdeling op hun pad, die een stukje met hen meeloopt……

 

Zestig jonge mensen zingen, spelen en dansen

Deze musical voor jong en oud (0 tot 120 jaar) is een frisse en laagdrempelige vertelling waarin de hele bijbelgeschiedenis passeert. Meer dan zestig jonge mensen zingen, spelen en dansen deze prachtige musical. De voorstelling vindt plaats in de Paastijd en biedt dus de gelegenheid om de prachtige verhalen uit de bijbel eigentijds te beleven.

 

Kaarten bestellen

Via deze link zijn kaarten te bestellen. Let op: wacht daar niet te lang mee!

https://www.eventsforchrist.nl/order/emmaus

Als de kosten van deze voorstelling een belemmering vormen, neem dan contact op met de eigen parochiepriester of met de organisatie van KOEMI.

Van harte welkom!

Dekenaat Roermond.