Kerkberichten week 7

13 febr. 17.30 u. H. Mis in Tungelroy t.i.v. Pastor Rody Schreinemacher

14 febr. 6e zondag door het jaar (B) – Carnavalszondag

                        09.30 u. H. Mis t.i.v. jaardienst Nel Stevens; Jan Caris; Til Aendekerk-Vranken Jo, Lies en ouders Vranken-van de Port; voor roepingen; om geloof, liefde en verdraagzaamheid in onze gezinnen; voor het welzijn van onze parochies; voor allen die getroffen zijn door het coronavirus – zang en orgel: Har van Pol

16 febr. 19.00 H. Mis t.i.v. tot onze lieve Vrouw van Altijd Durende Bijstand (R); voor zieken en eenzamen; voor een goede opvoeding van onze jeugd

woe. 17 febr.   Aswoensdag – Verplichte vasten- en onthoudingsdag

                        17.30 u. H. Mis in Tungelroy met uitstrooien van enkele stofdeeltjes as

                        19.00 u. H. Mis in Stramproy met uitstrooien van enkele stofdeeltjes as t.i.v. goede beleving van de veertigdagentijd; voor zieken en eenzamen – zang en orgel: Har van Pol

19 febr. 19.00 u. H. Mis t.i.v. voor allen die getroffen zijn door corona; voor leerkrachten en leerlingen; om innerlijke rust en vrede

20 febr. 17.30 u. H. Mis in Tungelroy t.i.v. zeswekendienst Mies Moonen; 19.00 u. H. Mis in Swartbroek

21 febr. Eerste zondag van de Veertigdagentijd (B)

                        09.30 u. H. Mis t.i.v. jaardienst Nelly Verwielen-Huijskens; jaardienst overleden ouders Jan en Mia Tullemans-Truijen en dochter Anny; jaardienst Jacques en To Lempens-Teuwen; overleden ouders Palmen-van Donschot Hein, Jan, Eduard, Pieter en Wilbert; Dré Beeren (offergang); voor het welzijn van onze parochies; voor allen die getroffen zijn door het coronavirus – zang en orgel: Har van Pol