Kerkberichten week 5

6 febr. Tungelroy en Swartbroek

                   17.30 u. H. Mis in Tungelroy t.i.v. familie van Geleuken-Koolen; John Muijsers verjaardag                             19.00 u. H. Mis in Swartbroek

7 febr.  Stramproy
5e zondag door het jaar (B)

                        09.30 u. H. Mis t.i.v. jaardienst An en Sjef Stevens-Kwaspen; Jan en Lies Seuren-Reijnen; voor het welzijn van onze parochies; voor zieken en eenzamen; voor allen die getroffen zijn door het coronavirus

9 febr. 19.00 u. H. Mis t.i.v. Harrie Tegelaers (vanwege verjaardag); jaardienst overleden ouders Dora en Emmanuel Smeets-Jacobs; jaardienst overleden ouders van Uggelen-Palmen;voor allen die getroffen zijn door het coronavirus

vr.12 febr.      19.00 u. t.i.v. jaardienst Jan Reijnen, jaardienst overleden ouders Hermans-Jacobs; voor alle zieken en eenzamen

Tungelroy

13 febr. 17.30 u. 

14 febr. Sytramproy 6e zondag door het jaar (B)

                        09.30 u. H. Mis t.i.v. jaardienst Nel Stevens; Jan Caris; Til Aendekerk-Vranken Jo, Lies en ouders Vranken-van de Port; voor roepingen; om geloof, liefde en verdraagzaamheid in onze gezinnen; voor het welzijn van onze parochies; voor allen die getroffen zijn door het coronavirus – zang en orgel: