Belangrijke mededelingen

ALLERZIELENLOF

De Allerzielenlofvieringen zijn als volgt verdeeld binnen ons cluster:

  • Altweerterheide: Zondag 31 oktober aansluitend aan de H. Mis die start om 11.00 uur
  • Swartbroek: Zondag 31 oktober om 14.00 uur
  • Stramproy: Zondag 7 november om 14.00 uur
  • Tungelroy: Zondag 7 november om 16.00 uur

VEILIGHEIDSPROTOCOL ivm CORONA:

De Nederlandse bisschoppen hebben besloten om de anderhalve meter afstandsregel bij kerkbezoek los te laten, mits er in het kerkgebouw ook tijdens de viering voldoende geventileerd kan worden. Vooraf opgeven en registeren zal niet meer nodig zijn. Deze versoepeling is ingegaan op zaterdag 25 september. Gelovigen wordt uitdrukkelijk gevraagd om rekening met elkaar te houden zowel bij het kiezen van een plaats als bij het lopen door de kerk.