Talent uit eigen dorp: Vera Rademaekers


Tijdens de H. Mis op zondag 17 maart om 09.30 uur in de kerk van Stramproy zal Vera Rademaekers zowel met zang als met gitaarspel muzikale intermezzi brengen. Ze zingt het Vater Unser van Arvo Pärt en het Ave Maria van Franz Schubert; bij beide werken begeleidt ze zichzelf op gitaar. Tevens een gitaar-solo van twee bekende werken van J.S. Bach: Bist Du bei mir en Wohl mir, dass ich Jesum habe (Jesu, joy of man’s desiring).

Vera Rademaekers (1991) groeide op in Stramproy, studeerde af voor de hoofdvakken klassieke zang (2015) en klassiek gitaar (2013) aan het Fontys Conservatorium in Tilburg. Voor haar eindexamenconcert werd ze beloond met een 9,5. Haar repertoire omvat rollen uit diverse opera’s als ook religieus repertoire met de nadruk op de 19e en vroege 20e eeuw.